TARPTAUTINĖ MOKYTOJŲ DIENA

TARPTAUTINĖ MOKYTOJŲ DIENA

Šypsenomis ir margais gėlių žiedais pasipuošė mūsų mokyklos mokytojai spalio 5-ąją -Tarptautinę Mokytojų dieną.Nuo pat ryto mokykloje jautėsi šventinis šurmulys, o didžiausias išbandymas mokytojų laukė prasidėjus „uždaroms ir privačioms“pamokoms, į kurias be specialaus leidimo nebuvo galima pakliūti… O ten – mykytojai virto mokiniais, kuriems teko daug išbandymų -atsakinėti į rimtus ir šmaikščius klausimus, išsisukti iš keblių situacijų, paaiškinti žodžių reikšmes. Smagu, kad kartu su mokytojais pamokose dalyvavo ir Jankų seniūnas Jevgenij Kušnarenko, tądien atėjęs pasveikinti pedagogus su jų profesine  švente…

Mokytojai nuoširdžiai dėkoja visiems mokiniams už šventę,už gražius žodžius , šypsenas, gėlių žiedus, o ypač – devintokams ir jų auklėtojui Renatui -už  puikų renginio scenarijų, vaidybines pamokas, vaišes ir gerą nuotaiką!

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.