Ekskursija po Anykščius

Ekskursija po Anykščius

Istorijos mokytojo Andriaus Zavistausko  iniciatyva  mūsų mokyklos moksleiviai vyko ekskursijon į Anykščius.

Anykščiai – tai mėlynos ežerų akys ir gaivinantis tyras Anykščių Šilelio oras. Šis romantiškas miestas ne veltui yra Lietuvos literatūros lopšys, išauginęs tris literatūros ąžuolus – Antaną Baranauską, Antaną Vienuolį – Žukauską ir Joną Biliūną. Miestą garsina ir siaurabėgio traukinuko kelias, ,Geležinkelio muziejus, Arklio muziejus, Puntuko akmuo, Lajų takas…

Devintokės Akvilė ir Erika pasakoja: „Spalio 16 dieną , mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai išvykome į Anykščius. Pirma stotelė buvo Siauruko muziejus, kur ne tik sužinojome geležinkelio istoriją ,bet ir patys pasivažinėjome rankine dreniza. Vykome ir į Arklio muziejų ,vėliau aplankėme įrašytojo  J.Biliūno tėviškę  Niūronyse. Paskutinė stotelė – Puntuko akmuo ir Lajų takas. Mums ši kelionė buvo kupina gražių vaizdų, įspūdžių ir naujų žinių.“

                

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.