Projektas „OLIMPINĖ SAVAITĖ“

Projektas „OLIMPINĖ SAVAITĖ“

1-4 klasės mokiniai dalyvavo projekte “Olimpinė savaitė”.  Penkias dienas pradinukai sportavo, šoko,diskutavo apie sveiką mitybą,surengė sveikų maisto produktų piešinių parodą. Projekto organizatorė – pradinių klasių mokytoja Inesa Karnauskienė

Olimpinė savaitė prasidėjo išvyka į mišką.Vaikai ne tik sportavo, bet gėrėjosi ir stebėjo nuostabaus grožio rudenišką gamtą, prisirinko gamtinės medžiagos darbeliams.Mokykloje vyko įvairio sportinės varžybos:kvadrato, lanko sukimo. Vaikus labai sužavėjo judriosios pertraukos.Olimpinę savaitę pradinukai užbaigė įtemtomis sportinėmis varžybomis ,,Drąsūs,stiprūs, vikrūs”

     Apie projekto tikslus  rašo LTOK, www.DELFI.lt 2018 m. spalio 19 d. :

“Siekiant išsiugdyti poreikį sportuoti nuo mažens Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) organizuoja naują projektą „Olimpinė savaitė“.

Tūkstančiai mokinių iš 616 pradinių klasių skatinami skirti daugiau dėmesio fiziniam aktyvumui ir sveikai gyvensenai, o mokytojai galės atrasti naujų idėjų, kaip sportą pateikti žaismingiau ir įvairiau. Šis unikalus projektas skatins mokinių sveikos gyvensenos bei fizinio aktyvumo įpročius ir padės itin svarbų vaidmenį šiame ugdyme atliekantiems pedagogams atrasti sportą iš naujo kaip veiklą, kuri vaikams gali būti įtraukianti ir smagi. Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos teigimu, sportas ir aktyvus gyvenimo būdas yra žmogaus sveikatos pagrindas.

„Tad ugdyti jaunimui fizinio aktyvumo įpročius yra svarbiausias šios akcijos tikslas. Sportinė veikla turi būti įvairi ir patraukli, kad ji sudomintų augančią kartą. Kasdieninis sportavimas ir aktyvus gyvenimo būdas padeda išvengti sveikatos problemų, sprendžia daug socialinių klausimų, pavyzdžiui, jaunimas turi aktyvų laisvalaikį. Be to, fizinis aktyvumas gerina mąstymą, tad sportuojantys vaikai geriau mokosi“, – sakė A. Veryga. „Olimpinės savaitės“ metu pedagogus pasieks vaizdinės rekomendacijos kaip įdomiai vesti kūno kultūros pamokas ar užsiėmimus tarp pamokų, patarimai apie fizinį aktyvumą, sveiką mitybą, emocinį intelektą ir kita.“ 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.