ADVENTO RYTMETYS

ADVENTO RYTMETYS

Gruodžio 5 d. dorinio ugdymo mokytojos D.Žuvaitienė ir E.Kančienė pakvietė mokyklos bendruomenę į advento rytmetį.
Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės Šv. Kalėdų. Kristaus gimimo belaukiant ir jam ruošiantis, apsvarstykime, kokios vertybės svarbiausios mūsų gyvenime. Tam ir skirtas adventas, kviečiantis į rimtį ir susikaupimą, jis primena, jog žmogaus egzistencijoje reikalingas dvasinis augimas. Advento vainikas simbolizuoja amžinybę, ištikimybę Dievui, atgailą ir viltį bei džiaugsmą dėl gimsiančio Kūdikėlio Jėzaus. Šįryt buvo uždegta pirmoji – Pranašo žvakelė.
Šiame pašėlusiame bėgime, besibaigiant metams ir artėjant Didžiosioms šventėms, vertinkim ir branginkim laukimo laiką – adventą, kad galėtume dar daug ką nuveikti tobulindami save, augdami dvasia, sėdami aplink save meilę ir gėrį.

 

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.