„ATSKAMBA BALSAS“

„ATSKAMBA BALSAS“

Gruodžio 1 d. Jankų pagrindinės mokyklos dainorėliai dalyvavo Kazlų Rūdos kultūros centre vykusiame renginyje „Atskamba balsas“. Renginys jau tapęs tradiciniu. Jo globėja ir sumanytoja yra Paramos centro direktorė Renata Andriušienė. Labai gerai, kad tokie renginiai vyksta. Juk kiekvienoje mokykloje, kiekviename daržlyje vaikai lanko repeticijas, nuoširdžiai mokosi muzikavimo ir dainavimo paslapčių. Ir natūralu, kad vaikas, kaip ir kiekvienas artistas, nori užlipti ant scenos ir pasirodymu suteikti džiaugsmo žiūrovams. Renginyje dalyvavo 18 kolektyvų, kurie apjungė beveik 200 mažųjų dainininkų. Dėkojame muzikos mokytojai Rovenai Venslauskienei už skmabią dainą, kurią atliko muzikos būrelio dalyviai. Grįždami pasidžiaugėme dovanotu saldžiuoju prizu.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Z.Čibirkienė   

 

 

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.