Jankų bibliotekoje -”Skaitau aš, skaitai tu, skaitome visi kartu”

Jankų bibliotekoje -”Skaitau aš, skaitai tu, skaitome visi kartu”

 

           Jankų pagrindinėje mokykloje vykdomas Kazlų Rūdos savivaldybės remiamas vaikų socializacijos projektas „Kuriu, sportuoju ir žaidžiu-laisvalaikį leidžiam visi kartu“. Ne visi vaikai mėgsta skaityti, kai kuriems reikia suaugusiojo paskatinimo. Todėl  2-4 klasių mokiniai, paraginti mokytojų , visą rudenį skaitė knygeles, jas  pristatė ir siūlė  paskaityti draugams bei knygos įspūdžius  aprašė „Skaitinių dienoraštyje“.

Lapkričio 29 d. visi pradinių klasių mokiniai  apsilankė Jankų  bibliotekoje , kur vyko renginys ”Skaitau aš, skaitai tu, skaitome visi kartu”. Bibliotekininkė  E. Kančienė  papasakojo moksleiviams apie knygų skaitymo naudą, pristatė naujausias vaikiškas knygas, supažindino su Prano Mašioto  kūryba  bei pristatė knygų parodėlę, skirtą  šio rašytojo bei pedagogo  155- ųjų gimimo metinių jubiliejui paminėti. Vaikai  atsinešė  savo šiuo metu skaitomas knygas ir apie jas papasakojo draugams.

Dažniausiai apsilankantiems bibliotekoje ir daugiausiai skaitantiems bibliotekininkė įteikė dovanų – po knygą ir bibliotekos apyrankę, o visiems visiems –  spalvotų knygų skirtukų.

                                                      Projekto koordinatorė direktorės pavaduotoja Z.Čibirkienė

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.