KELIONĖ Į KLAIPĖDĄ

KELIONĖ Į KLAIPĖDĄ

Lapkričio 30 d. Jankų pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai, ikimokyklinukai, 1-8 klasių mokiniai vyko į Klaipėdos jūros muziejų ir delfinariumą. Džiaugiamės,kad kartu su savo vaikais keliavo mamos,tėveliai,močiutės,kiti giminaičiai.Tikimės,kad toks gražus bendradarbiavimas ir bendravimas keliaujant, taps dar viena gražia mūsų mokyklos tradicija. Visi buvo sužavėti šia edukacine išvyka, kai kas pirmą kartą pabuvojo uostamiestyje. Kvapą užgniaužę stebėjome delfinų ir jūros liūtų pasirodymą.Suaugę ir patys mažiausieji rado veiklos atnaujintame jūros muziejuje,o mokinukams buvo puiki pasaulio pažinimo pamoka apie mūsų planetos vandenynus, jūras ir jų gyventojus.

Mokytoja Inesa Karnauskienė

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.