Naujametinis karnavalas „Kino filmų festivalis“

Naujametinis karnavalas „Kino filmų festivalis“

Naujametinis 5-10 klasių mokinių karnavalas šiemet ypatingas – vyko „Jankų mokyklos kino filmų festivalis“. Kiekviena klasė suvaidino ištraukas iš kino filmų pagal skirtingus žanrus.Renginį vedė animacinių filmų herojai – Malvina bei Karaliaus juokdarys.Gražiai nuotykių filmą pristatė penktokai, parodydami „Indiana Džounsas” nuotykius džiunglėse. Šeštokai ir septintokai įdomiai pateikė dokumentinį filmą apie Afrikos genčių gyvenimą. Nuostabiai meilės istoriją “papasakojo’ aštuntokai,nuoširdžiai ir su jumoro gaidele suvaidindami indų melodramą. Komedijos žanras teko devintokams- jie labai artistiškai  vaidino ištrauką iš kultinio filmo “Šūriko nuotykiai”. “Kino juostas” vertino “kompetentinga” komisija – žymūs režisieriai, aktoriai, kritikai…Jie visas “kino kompanijas” apdovanojo nominacijomis bei gardžiomis dovanomis. Apdovanoti buvo ir dešimtokai- už gražų renginio vietos papuošimą.

Gražių artėjančių šv.Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.