MOKSLEIVIAI LANKĖSI MARIJAMPOLĖS PROFESINIO RENGIMO CENTRE

MOKSLEIVIAI LANKĖSI MARIJAMPOLĖS PROFESINIO RENGIMO CENTRE

        Vasario 12 d. 9-10 klasių mokiniai ,lydimi socialinės pedagogės Rimutės Lingienės, kuri taip pat yra ir moksleivių  konsultantė profesijos pasirinkimo klausimais, vyko į  Marijampolės profesinio rengimo centą.

      Lydimi centro atstovų,moksleiviai  leidosi į profesinių atradimų kelionę. Šioje kelionėje buvo numatytos devynios stotelės, kuriose mokiniai „išbandė“ devynias skirtingas profesijas- aplankė floristų, apdailininkų, virėjų, pardavėjų, padavėjų ir barmenų, automechanikų, kirpėjų ir siuvėjų profesijų pamokas, kalbėjosi su dalykų
profesijos mokytojais, atliko jiems paskirtas  užduotis.

    Apsilankymas centre buvo ir įdomus, ir naudingas. Juk geriau vieną kartą pamatyti, nei dešimt kartų išgirsti…

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.