MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

         Gražiausiomis eilėmis ,raiškia kalba, nuoširdžiomis emocijomis  mokiniai  pasitiko Lietuvos  valstybės atkūrimo dieną – mokykloje vyko pradinių klasių moksleivių meninio skaitymo konkursas.

         „Poezija – visų pirma – svajonė, jausmas ir muzika, meilė ir neapykanta, apmaudas ir ilgesys, nuoširdus vaiko juokas ir mąstančio žmogaus sarkazmas, verksmas su ašarom ir ašaros be ašarų… Viskas, kas žmogiška.“ /P. Širvys/  Mūsų mažieji skaitovai  ir buvo tokie – jautrūs, nuoširdūs, pilni vaikiško tikrumo, spindinčiomis akimis ,su skambiu lietuvišku žodžiu lūpose bei širdyse…

      Konkursas yra konkursas. Visi dalyviai pasirodė originaliai, bet teko išrinkti nugalėtojus, kurie atstovaus mūsų mokyklą savivaldybės mokyklų konkurse.  Į kitą etapą vyksta -1 kl. mok. ŪLA LUKAVIČIŪTĖ  , 2kl. mok. RUGILĖ MERČAITYTĖ, 1kl. mok.. JUSTINAS BRISOTA, 3kl. mok. AUGUSTĖ SENDŽIKAITĖ. Sveikiname!

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.