VASARIO 16-oji. SU ŠVENTE, BRANGI LIETUVA!

VASARIO 16-oji. SU ŠVENTE, BRANGI LIETUVA!

    Vasario 16-oji yra svarbi diena ne tik šaliai, bet ir istorijai. Ji davė pradžią Kovo 11-ajai, o svarbiausia, laisvai tautai. Šią dieną mini ir švenčia įvairiausi Lietuvos kampeliai, išeivijos lietuviai,iškilmingai šią dieną paminėjo ir mūsų mokyklos bendruomenė.

   Šventinis renginys prasidėjo eisena iki partizanų kapų Jankų pamiškėje – kovotojams už Lietuvos laisvę moksleiviai padėjo gėlių, pagerbė jų atminimą tylos minute, visi sudainavo dainą „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“. Vėliau eisena sustojo prie Vilniaus ąžuolo Jankų centre. Ąžuolą  1925 m., minint Lietuvos valstybės atkūrimo penkmetį, pasodino pirmasis Jankų mokyklos mokinys, žinomas aviatorius, pasipriešinimo kovų dalyvis ,rašytojas Viktoras Ašmenskas.           Prie šio atminimo ąžuolo sveikinimo žodį tarė ir visiems LAISVĖS ,TIESOS, TIKĖJIMO linkėjo mokyklos direktorė Irena Ozerenskienė. Renginį vainikavo 5-10 klasių moksleivių PROTŲ MŪŠIS,kurį laimėjo septintokai.

 Dėkojame istorijos mokytojui Andriui Zavistauskui už šios šventės organizavimą.

     Vasario 16-ta – iškiliausia data mūsų šalies kelyje. Kiekvieno iš mūsų kasdien nuveiktas prasmingas darbas tvirtina valstybės pamatus. Tik būdami vieningi ir nuoširdūs išliksime stiprūs ir kursime Lietuvą, kuria didžiuosis ateities kartos. Linkime, kad Valstybės atkūrimo diena įkvėptų jus naujiems ir svarbiems darbams. Branginkime laisvę ir vieni kitus!

Su švente,BRANGI LIETUVA!

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.