1-4 KLASIŲ MOKINIŲ DAILYRAŠČIO KONKURSAS

1-4 KLASIŲ MOKINIŲ DAILYRAŠČIO KONKURSAS

       Mokykloje vyko 1-4 klasių dailyraščio konkursas.Nuo pat mokslo metų pradžios pradinukai ruošėsi šiam konkursui,nes jis skirtas Lietuvos gimtadieniui.Visi stengėsi kuo gražiau ir tvarkingiau rašyti, be klaidų nurašinėti įvairius tekstus nuo knygos. Konkurso nugalėtojų darbais dabar gali pasidžiaugti visi Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos lankytojai.
Mes labai didžiuojamės pirmokais- Denisu Kedaičiu, Justinu Brisota ir Ūla Lukavičiūte, antrokėmis-Rugile Marčaityte ir Ieva Zakaravičiūte, trečioke-Gabriele Andrulaityte, ketvirtoke-Vita Pliskaityte.Šių mokinių darbai puikuojasi bibliotekos parodoje, nes jie tapo Jankų pagrindinės mokyklos 1-4 klasių mokinių dailyraščio konkurso nugalėtojais. Kitų mokinių darbai papuošė Jankų pagrindinę mokyklą – pradinukai „pastatė“ trispalvę Gedimino pilį, kurios „plytas“ puošia dailiai surašyti tekstai.

          Pradinių klasių mokytoja Inesa Karnauskienė

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.