PRAŠURMULIAVO KAZIUKO MUGĖ!

PRAŠURMULIAVO KAZIUKO MUGĖ!

 

    Triukšmingai, linksmai ir  gausiai prašurmuliavo Kaziuko mugė mūsų mokykloje! Renginį  organizavo mokyklos ir kaimo bendruomenės – todėl pardavėjų gausa nenusileido pirkėjų skaičiui.

     Kaziukas ir Kazytė visus pasveikino šios gražios pavasarinės šventės proga, papasakojo Kaziuko mugės atsiradimo  Lietuvoje istoriją ir tradicijas, uždavė visiems prekiautojams mįslių, palinkėjo puikios prekybos bei gražaus pavasario.

    Šventėje linksmino Jankų kaimo kapela (vad. Birutė Endriušienė), o kapelos dainininkė – vienintelė tą dieną dalyvavusi šventėje Kazimiera –  buvo pasveikinta vardadienio proga.

   Kaziuko mugė – puiki verslumo pamoka vaikams! Šaunu, kad taip noriai ir  gausiai moksleiviai  ruošėsi šventei – buvo galima nusipirkti pyragų , pyragaičių, sausainių, saldainių, rankdarbių – mezginių, vėrinių, karpinių… Aštuntokai ir devintokai kvietė į kavines, o septintokai ir šeštokai – į dešrelių užkandinę. Džiugu, kad su vaikais kartu prekiavo mamytės ir močiutės, tėveliai ir tėvukai!

  Darbštuolės Jankų kaimo moterys pristatė savo rankdarbių būrelio darbelius bei  mezginius – buvo galima įsigyti  kojinių, pirštinių, servetėlių, skraisčių… Chemijos ir technologijų mokytoja, tautodailininkė, Saulena Valatkaitienė į mugę atvyko su nuostabiais suvenyriniais dirbiniais iš šiaudų. Kitos moterys prikepė dešrelių, kugelio, privirė cepelinų… Tikra šventė sielai ir pilvui…

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.