AKCIJA -BĖGIMAS „TILTAS IŠ PRAEITIES Į DABARTĮ“

AKCIJA -BĖGIMAS „TILTAS IŠ PRAEITIES Į DABARTĮ“

       Kaip ir kiekvienais metais, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje-bėgime „Tiltas iš praeities į dabartį“. Akcija skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiais metais bėgime dalyvavo ypatingai daug patriotiškai nusiteikusių dalyvių iš visų savivaldybės mokyklų, panorusių išbandyti savo jėgas ir ištvermę. Mūsų mokyklą atstovavo 11 moksleivių, lydimų kūno kultūros mokytojos Violetos Stanaitienės.Visi su puikiomis nuotaikomis ir kupini energijos bandė įveikti 11 km. distanciją – nuo Kazlų Rūdos gimnazijos iki Prezidento K.Griniaus paminklo Mondžgirėje. Vieniems pavyko, kiti džiaugėsi įveikę ir trumpesnes distancijas. Džiaugiamės mūsų mokyklos šauniais moksleiviais ir visus sveikiname su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.