Šventinis mokinukų koncertas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Būdos kultūros namuose

Šventinis mokinukų koncertas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Būdos kultūros namuose

 Būdos kultūros namuose vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas.  Renginyje pasirodė ir Jankų mokyklos mokiniai – šokių būrelis „Bitutė“ bei skaitovai- Ūla, Justinas, Rugilė ir Augustė .Programą parengė ir mokinius lydėjo mokytoja Inesa Karnauskienė. 

     Puiku, kad vaikai noriai mokosi lietuvių liaudies šokių ir žaidimų -tai džiugino visų susirinkusiųjų akis ir širdis. Gražiai skambėjo  ir raiškus lietuviškas žodis iš mūsų jaunųjų skaitovų lūpų  Juk Lietuva – tai kalba, tradicijos , papročiai…

 (Nuotraukos V. Šilnauskaitės)

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.