„Zuikių žaidynės 2019“

„Zuikių žaidynės 2019“

Artėjant pačiai gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms, mūsų mokyklos mažuosius aplankė velykinis zuikis ir pakvietė į sportines varžybas „Zuikių žaidynės 2019“.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai, pristatę savo komandų pavadinimus ir šūkius, energingai nusiteikę, varžėsi įvairiose rungtyse. Sportinis renginys visiems paliko geriausius įspūdžius- kitaip ir negalėtų būti, kai vaikai tokie energingi, aktyvūs, o šypsenos tokios plačios…

„Zuikių žaidynes 2019“ organizavo mažųjų auklėtoja Jolanta Švarcienė, jai talkino socialinė pedagogė Rimutė Lingienė ir auklėtojos padėjėja Vida Pėžienė. Po renginio direktorės pavaduotoja ugdymui Zita Čibirkienė įteikė kiekvienai komandai padėkos raštus ir po didžiulį maišą „zuikio lauktuvių“.

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.