PASODINTAS MOKYKLOS SODAS!

PASODINTAS MOKYKLOS SODAS!

    „Medžiai kaip žmonės, o žmonės — kaip medžiai —
Auga, žaliuoja, vaisius dovanoja…“
Džiugi žinia – kaip kažkada ,seniai seniai, mūsų mokykla vėl turi savo sodą! Kazlų Rūdos savivaldybės ir jos mero Manto Varaškos dėka prie mokyklos pasodinti rudeninių ir žieminių obelaičių bei kriaušių sodinukai, kurie augs , bręs ir džiugins mus savo žaluma, žiedais ir, žinoma, vaisiais. Sodas augs kartu su mūsų vaikais!
Meras sakė: “ Padovanojome tai kaip palinkėjimą vaikams puoselėti meilę gamtai, augalams, turėti savo pačių užaugintus vaisius ir kada nors – prisiminimą apie tokius darbus.Dėkoju už palaikymą mokyklų direktoriams, mokytojams, jaunimui. Atskiras ačiū UAB „Kirvilė“ vadovui gerb. Vidui Mėlinauskui už kuolelius. Bus smagu matyti sodų augimą“ .
Nuoširdžiai dėkojame už gražią dovaną ir iniciatyvą, o mes pasižadame mylėti, prižiūrėti ir puoselėti šį sodą!

  AČIŪ SODINIMO TALKININKAMS!

                                                                                                      Mokyklos administracija
(Nuotraukos E.Lukoševičienės)

 

 

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.