MAMYČIŲ ŠVENTĖ

MAMYČIŲ ŠVENTĖ

   “ Mama yra viskas – ji mūsų paguoda sielvarte, mūsų viltis kančioje ir mūsų stiprybė bejėgiškume. Ji yra meilės, gailestingumo, užuojautos ir atlaidumo šaltinis.“ /Kahlil Gibran/
Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – MAMAI. Ši diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį – Motina tapatinama su žeme. Kaip žemė išaugina derlių, taip mama išaugina vaikus. Taigi pavasarį, kai garbinama žemė, kad būtų derlinga, nepamirštamos ir motinos.
Gegužės 3 d. mūsų mokyklos mokiniai pavasarinių gėlių žiedus, šypsenas ir šventinį koncertą skyrė mieloms Mamoms, Močiutėms, Globėjoms.Iš visos širdies, nuoširdžiai ir labai stengdamiesi pradžiuginti savo mamas vaikai dainavo,šoko,deklamavo,grojo dūdelėmis, vaidino…Mamų akys spindėjo, nes džiaugėsi širdys žiūrint į savo vaikus, o ne vienai ir išdavikės ašaros nuriedėjo-iš jautrumo,iš gerumo, iš meilės…

   Dėkojame šokių mokytojams Daivai Žuvaitienei ir Renatui Musin, muzikos mokytojai Rovenai Venslauskienei, pradinių klasių mokytojoms,klasių vadovams už šventinį reginį!

 

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.