Mokyklos mažieji lankėsi karpinių parodoje

Mokyklos mažieji lankėsi karpinių parodoje

       Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai, lydimi auklėtojų Jolantos Švarcienės , Zitos Klimavičienės bei auklėtojos padėjėjos Vidos Pėžienės, aplankė tautodailininkės Genutės Bučiūnienės karpinių parodą Jankų bendruomenės salėje.Bibliotekinikė E.Kančienė vaikams papasakojo apie karpymo meną, supažindino su menininkės Genutės biografija,visi kartu aiškinosi žodžių „tautodailininkas“, „menas“, „molbertas“ sąvokas.

      Tą pačią dieną vaikai dalyvavo “ Pavasarinių darbelių“ parodos Jankų bibliotekoje uždaryme. Šie darbeliai, kuriuos jie patys gamino,puošė biblioteką Nacionalinės bibliotekų savaitės metu. Po to visi pašoko, deklamavo eilėraščius , vaišinosi saldainiais…

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.