Tradicinių amatų diena Zyplių dvare

Tradicinių amatų diena Zyplių dvare

     Gegužės 23 d. Jankų pagrindinės mokyklos pradinių klasių liaudies šokių ratelio ,,Bitutė“ nariai vyko į Zanavykų muziejų ,kur vyko tradicinių amatų diena. Vaikai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ir išbandė tradicinius amatus:vilnos karšimą,verpimą rateliu,medžio drožybą,audimą,kalvystę,skiedrų gamybą. Stebėdami ir atkartodami folkloro kolektyvo ,,Vaiguva“pasirodymą, išmoko liaudies žaidimų ir ratelių, mokėsi vaikščioti su ,,kujokais“. Mūsų šokėjai stebėjo Šakių rajono meno mokyklos liaudies šokių grupės ,,Šakietuko“ pasirodymą. Visi kartu apžiūrėjome Zyplių dvarą ir veikiančias ekspozicijas. Mokiniai įgijo daug žinių apie lietuvių tautos praeitį, amatus,tradicijas ir papročius. Dėkoju tėveliams,kurie finansiškai prisidėjo prie ekskursijos organizavimo.

     Mokytoja I.Karnauskienė.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.