Apsilankymas „Ožiukų mokykloje“

Apsilankymas „Ožiukų mokykloje“

„Upelio slėnyje prie miško kur po sodybos langais auga baravykai, greta šaltinio, seno sodo ir tvenkinuko iš kurio upelis skaidrų vandenį neša tarsi duoklę upių tėvui Nemunui, apsuptas ramumos ir paslapties stovi sau namelis, beveik ant vištos kojelės.
Sodyboje ne retai tylą nutraukia ožiuko mekenimas, kuris pasiilgęs švelnumo, kopūsto lapo, ar smilgos iš vaikiškų rankų…“ Taip pristatoma Ožiukų mokykla Kukarskėje (Šakių raj.),kurioje ,dar prieš pat atostogas, apsilankė mūsų mokyklos ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai.

Vaikai pamatė įvairių veislių ožkų, avių, juos pamaitino duona ir obuoliais. Ožiukų prižiūrėtoja Inga pavaišino ožkos pienu ir papasakojo daug įdomių dalykų. Visi kartu pasigamino muilo su ožkos pienu.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.