Plaukimo pamokos Šakių baseine

Plaukimo pamokos Šakių baseine

      Jankų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai nuo š.m.rugsėjo 20 dienos dalyvauja vaikų mokymo plaukti projekte.Šio projekto tikslas – išmokyti kuo daugiau vaikų plaukti bei saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens. Taip pat skatinti vaikų fizinį aktyvumą,stiprinti sveikatą ,padėti vaikams išsiugdyti gyvybiškai svarbius ir reikalingus plaukimo įgūdžius ,sudaryti sąlygas mokytis plaukti įvairių socialinių sluoksnių ir sportinių gabumų vaikams.Plaukimo užsiėmimai vyksta Šakių r. savivaldybės JKSC baseine. Vaikai nepaprastai laimingi, patiria puikias emocijas, su nekantrumu laukia kiekvienos treniruotės. Dėkojame nuostabiems treneriams už kantrybę ir profesionalumą.

Projekto vadovė Jankų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Inesa Karnauskienė.

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.