„Pyragų diena“- Gerumo diena!

„Pyragų diena“- Gerumo diena!

    TV3 iniciatyva lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir  pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

     Lapkričio 8-ąją „Pyragų diena“ vyko ir mūsų mokykloje.Šios akcijos tikslas -padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Visa mokyklos bendruomenė nutarė  padėti mūsų priešmokyklinės grupės ugdytinei Gerdutei , kuriai reikalingas klausos aparato sensoriaus keitimas.  Labai džiaugiamės, kad visų geranoriškumo dėka, galėsime Gerdos mamytei įteikti 268,60 eur!

     Dėkojame mokytojai Inesai Karnauskienei, bei jos 1 ir 4 klasių mokinukams , už akcijos iniciatyvą.Nuoširdžiai dėkojame mokytojams, mokyklos darbuotojams, mokiniams ir jų tėveliams už iškeptus pyragus ir už skirtus pinigėlius pyragams pirkti. Džiaugiamės,kad „Pyragų dienoje “ aktyviai dalyvavo Jankų seniūnijos darbuotojai.

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.