TOLERANCIJOS ŠVYTURIAI

TOLERANCIJOS ŠVYTURIAI

              Lapkričio 16 d. minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šiemet tolerancijos simboliu paskelbtas ŠVYTURYS.

             PRIE MŪSŲ MOKYKLOS SUŽIBO KIEKVIENOS KLASĖS PAGAMINTI IR GRAŽIAI PRISTATYTI TOLERANCIJOS ŠVYTURIAI.
Tolerancijos idėjų kontekste švyturio simbolis neatsitiktinis, nes švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, jis rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir tolerancija, savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, „neužplaukti ant seklumos“, priimti kitokį žmogų, gerbti kitokius požiūrius.
Kaip švyturys reiškią saugų kelią laivams, taip ir tolerancija žmonių santykiuose reiškią pakantumą, gebėjimą išlaikyti pagarbą nepaisant skirtingų pažiūrų,tautybės, rasės, skirtingos religijos. BŪKIME TOLERANTIŠKI!

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.