MOKYKLOS DIREKTORĖS NAUJAMETINIS LINKĖJIMAS

MOKYKLOS DIREKTORĖS NAUJAMETINIS LINKĖJIMAS

            Nuoširdžiai sveikinu Jus su Naujaisiais metais!

         Eina metai… Vieni kažką nusineša, kiti kažką dovanoja. Tegul šie metai atneš tik džiaugsmą, skaidrią nuotaiką, laimingas minutes ir paprastą žmogišką laimę.

    Tegul rūpesčiai neužgožia to, ką savo sielose turime šviesiausio ir vertingiausio. Tebūna kiekvieno namai sklidini ramybės ir duonos, išminties ir gerumo,tegul su meile tariami žodžiai nuolat sklinda iš širdies į širdį.

      Nuoširdžiai linkiu, kad Naujųjų metų viltys ir troškimai, Senųjų prasminga patirtis atsispindėtų kasdieniuose Jūsų sumanymuose. Linkiu kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, kūrybinio impulso naujiems pradėti, lengvos Laimės rankos, stiprios sveikatos,palaikančių draugų ir artimųjų, sparnuotų svajonių ir džiugių kasdienių atradimų!

        Kuo didžiausios sėkmės Naujaisiais metais!

      Jankų pagrindinės mokyklos direktorė Irena Ozerenskienė

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.