BIBLIOTEKA -NE TIK KNYGŲ NAMAI

BIBLIOTEKA -NE TIK KNYGŲ NAMAI

Jankų bibliotekoje lankėsi priešmokyklinio ugdymo vaikučiai ,lydimi mokytojos Zitos Klimavičienės.Bibliotekininkė supažindino su  bibliotekos veikla, papasakojo apie knygeles ir kaip jas reikia saugoti, paaiškino ,kada tampama bibliotekos skaitytoju. Biblioteka – ne tik knygų namai, bet ir puikus laisvalaikio praleidimo būdas – galima žaisti stalo žaidimus, piešti, spalvinti, žaisti LEGO žaidimus, žiūrėti animacinius filmus. Vaikai įsitikino,kad ir pasaką galima pateikti įvairiai – ją skaitant,pasakojant, piešiant, vaidinant, žiūrint filmą. Tądien bibliotekoje visi paklausė skaitomos pasakos „Trys paršiukai“ ir pažiūrėjo apie paršiukus animacinį filmuką.

 

 

 

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.