PRISTATYTAS KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ PERTVARKOS PROJEKTAS

PRISTATYTAS KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ PERTVARKOS PROJEKTAS

Sausio 22 d. Jankų mokyklos bei kaimo bendruomenės aktyviai dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos bendrojo plano projekto pristatyme. Projektą pristatė savivaldybės meras M.Varaška, švietimo skyriaus vedėja B. Zaveckienė, savivaldybės tarybos narys D.Ozerenskis bei kiti plano rengimo grupės atstovai.

Susirinkimo metu vyko diskusijos mokyklų tinklo pertvarkos klausimais, projekto atstovai atsakė į tėvams bei mokytojams rūpimus klausimus.

Po susitikimo mokykloje sudaryta darbo grupė, kuri teiks projekto pakeitimus bei papildymus.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.