Vilius Skirkevičius – respublikinio piešinių konkurso prizininkas!

Vilius Skirkevičius – respublikinio piešinių konkurso prizininkas!

        Jankų pagrindinės mokyklos pradinukai dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Mes mylime gyvūnus“.

Piešinio tema- nupiešti balandį, naminį paukštį (vištą, gaidį, antį, žąsį…) arba triušį. Buvo galima  piešti vieną gyvūną arba pavaizduoti visus viename piešinyje.Konkurse dalyvavo net keli tūkstančiai piešinių iš įvairių Lietuvos mokyklų!

    Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi ir didžiuojasi pirmos klasės mokiniu Viliumi Skirkevičiu, kuris pateko į garbingą dešimtuką ir laimėjo aštuntą vietą,(mokytoja I.Karnauskienė).

   Geriausi piešiniai bus eksponuojami „Pet Show Lietuva 2020“ parodoje. Praėjusiais metais buvo pasiektas Lietuvos piešinių rekordas – vaikai sukūrė, o parodos rengėjai iškabino net 8259 spalvingus piešinius, vaizduojančius gyvūnus.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.