Lietuvos atkurtai Nepriklausomybei- 30 metų!

1990 m. Lietuvos žmonės patvirtino savo apsisprendimą gyventi ir kurti laisvoje valstybėje. Turėjo stiprybės neišsigąsti laikinų sunkumų, džiaugėsi didelėmis ir mažomis pergalėmis bei pasiekimais. Ir toliau kurkime krašto gerovę gražiais ir prasmingais darbais.

Kovo 10-tąją mūsų mokyklos bendruomenė taip pat minėjo šią svarbią lietuvių tautai datą. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai gamino Laisvės malūnėlius ir jais papuošė Nepriklausomybės ąžuolą,pasodintą 1923 m.ir augantį prie mokyklos. Vėliau vyko meninio skaitymo konkursas „Aš Lietuvą nešuosi širdyje“.Rytmetį organizavo mokytojos J.Švarcienė ir Z.Klimavičienė.
1-10 kl. mokiniai, kartu su istorijos mokytoju A.Zavistausku, prisiminė istorijos pamokas, apmąstė  tautos vertybes bei gamino Laisvės simbolius- malūnėlius. Pradinių klasių mokiniai dovanojo meninę programą – šoko, dainavo, deklamavo,(mokyt. D.Rinkevičienė ir I.Karnauskienė)

Mokyklos dešimtokai ,  direktorė I.Ozerenskienė bei pavaduotoja Z.Čibirkienė Jankų miestelio centre padėjo eglių šakomis išpintus ir tautinėmis juostomis padabintus skaičius „30“.

Mylėkime, gerbkime ir didžiuokimės savo šalimi – savo Lietuva. Džiugios ir gražios šventės!

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.