Moksleiviams išdalinti planšetiniai kompiuteriai

Moksleiviams išdalinti planšetiniai kompiuteriai

http://www.kazluruda.lt/

Savivaldybė mokyklų atstovams perdavė 130 planšetinių kompiuterių, skirtų nuotoliniam mokymui vaikams, gyvenantiems socialiai jautriose šeimose. Nuotoliniam mokymui skirtus kompiuterius nupirko Nacionalinė švietimo agentūra, įpareigota Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Kompiuteriai turės ir interneto ryšį.

Planšetinius kompiuterius gaus 30 Kazio Griniaus gimnazijos, po 15 Plutiškių gimnazijos ir Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos, po 10 Bagotosios pagrindinės ir „Saulės“ mokyklų, po 8 Valdorfo progimnazijos, Antanavo ir Jankų pagrindinių mokyklų, 21 Kazlų Rūdos pradinės mokyklos bei 5 „Elmos“ mokyklos-darželio moksleiviai.

Pasak mero Manto Varaškos, su šia Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parama savivaldybės moksleiviai turės tinkamas galimybes tęsti sutrumpintus ugdymo metus. Savivaldybės vadovas moksleiviams nuoširdžiai linki tai padaryti kuo sėkmingiau.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.