Paskutinis skambutis. Gero vėjo, dešimtokai!

Paskutinis skambutis. Gero vėjo, dešimtokai!

Birželio 19 d. mūsų mokyklos dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis.

Pražydę rugiagėlės, pasklidęs sužydėjusių  jazminų kvapas ir nenumaldomai skambantis mokyklinis varpelis – kiekvienos su mokykla atsisveikinančios  laidos palydovai. Šis skambutis – simbolinis, tačiau labai svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Prasideda naujas iššūkių etapas, kai reikia pasirinkti, link kur sukti, kokiu gyvenimo keliu žengti.

    Mąslūs, šiek tiek  liūdni žvilgsniai, vos tramdomos ašaros, rimti ir šmaikštūs palinkėjimai, mokyklos direktorės Irenos Ozerenskienės įteikiami pažymėjimai, paskutiniai auklėtojos Sandros patarimai – viskas, atrodo, taip ilgai laukta ir svajota, o šiandien  labai jautru…

Džiugino sielą nuoširdus pirmosios mokytojos Saidos laiškas, kurį perskaitė mokytoja Zita, šokių bei teatro būrelių mokytojų – Renato ir Eglės – mieli prisiminimai ir linkėjimai. Širdį glostė buvusios Jankų mokyklos mokinės Simonos dainos ir gitaros skambesys…

     Nuaidi paskutiniai žingsniai mokykloj. Žingsniai tų, kurie išeina ieškoti savojo kelio… Gero vėjo, dešimtokai!

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.