RUGSĖJO 1 -oji – MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

RUGSĖJO 1 -oji – MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA


Kiek kitokia, nei įprastai, rugsėjo 1-oji pakvietė mokyklos bendruomenę į naują mokslo kelią.Tačiau, nei kaukės, nei rekomenduojamas atstumas ar skirtingi įėjimai į mokyklą netrukdė džiaugtis, švęsti , bendrauti…

Gėlėmis,dovanomis, spalvotais balionais, gražiais padrąsinančiais žodžiais mokykla pasitiko savo mokinius bei mažuosius darželinukus.Na, o didžiausias dėmesys, žinoma, buvo skirtas pirmokams – jie sulaukė ne tik daug gražių linkėjimų, bet ir kiekvienas gavo Kazlų Rūdos savivaldybės paruoštą dovaną – pirmoko krepšelį! Šis rugsėjis mums ne tik kitoks, bet ir ypatingas – nuo šiol mokykloje veiks visos dienos vaikų darželis – naujos erdvės, naujos veiklos, nauji patyrimai…

Pasveikinti mokyklos bendruomenę su nauja mokslo pradžia atvyko Kazlų Rūdos sav. vicemeras Marius Žitkus, Jankų seniūnas Jevgenij Kušnarenko, Višakio Rūdos parapijos klebonas Vitalij Volodkovič.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.