„SAULĖS ZUIKUČIAI“ Jankų bibliotekoje

„SAULĖS ZUIKUČIAI“ Jankų bibliotekoje

Rugsėjo 24 d. ikimokyklinės grupės „Saulės zuikučiai“ vaikučiai, lydimi auklėtojos J. Švarcienės bei auklėtojos padėjėjos V. Pėžienės lankėsi Jankų bibliotekoje. Vaikams tai buvo pirmoji pažintis su „knygų namais“.        

   Bibliotekininkė E. Kančienė papasakojo apie biblioteką ir knygeles bei kaip jas reikia saugoti ir tausoti. Vaikai apžiūrinėjo knygas, stebėjo iliustracijas, kūrė istorijas ir vienas per kitą pasakojo, kaip jiems pasakas skaito mamos , tėčiai ir močiutės…    

   Rytmečio bibliotekoje tema – „RUDUO. MIŠKAS. GRYBAI“. Bibliotekininkė paskaitė knygelę „Miško garsai“ – vaikai išgirdo genį kalenant, gegutę kukuojant, pelėdą ūkaujant… O vėliau, pasipuošę grybų kepuraitėmis, žiūrėjo animacinį filmą, pagal Just. Marcinkevičiaus poemą „Grybų karas“.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.