EUROPOS KALBŲ DIENA

EUROPOS KALBŲ DIENA

Europos tarybos iniciatyva nuo 2001 m. rugsėjo 26 d. yra minima Europos kalbų diena. Tai puiki diena pakalbėti apie Europos kalbų įvairovę, paraginti mokytis kalbų, taip pat skatinti toleranciją kitų šalių ir kultūrų atžvilgiu.

Ši diena, kaip ir kasmet buvo paminėta ir Jankų pagrindinėje mokykloje. Visą savaitę visų klasių mokiniai per kalbų pamokas rašė laiškus lietuvių ir užsienio kalbomis savo draugams, mokytojams, mokyklos darbuotojams. Niekas nežinojo kas, kam ir ką rašė, todėl visi labai laukė iš šių laiškų paruošto stendo, kad galėtų patikrinti ir rasti laišką, skirtą jam. Penktadienį laiškai buvo surinkti ir anglų k mokytoja Sandra Mozūraitė su aštuntokų pagalba jais papuošė mokyklos sieną. Visą šią savaitę mokiniai galės skaityti, žiūrinėti ir ieškoti sau skirtų laiškų. Vėliau šie laiškai atiteks kiekvienam individualiai, kaip draugystės simbolis, kuris šį kartą buvo taip paminėtas Europos kalbų dienoje.

Renginį organizavo anglų kalbos mokytoja Sandra Mozūraitė

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.