KETVIRTOJI OLIMPINIO MĖNESIO SAVAITĖ – KOKYBIŠKO POILSIO SAVAITĖ

KETVIRTOJI OLIMPINIO MĖNESIO SAVAITĖ – KOKYBIŠKO POILSIO SAVAITĖ

Baigėsi ketvirtoji Olimpinio mėnesio savaitė – Kokybiško poilsio savaitė. Mokiniai klausėsi mokymų, kaip kokybiškai pailsėti, kaip nusiraminti atliekant įvairius atsipalaidavimo pratimus. Pradinukai bandė atsipalaiduoti atlikdami fizinius pratimus, kvėpavimo pratimus, klausydami muzikos, šokdami. Kartu su vaikais daug diskutavome ir apie saikingą ekranų naudojimą. Ieškojome veiklų, kuo būtų galima užsiimti. Šį mėnesį, atlikdami įvairias veiklas, mokiniai sustiprėjo fiziškai ir emociškai, o tai labai svarbu siekiant įvairių tikslų. Kadangi Olimpinis mėnesis baigėsi, tai mūsų mokyklos 1-4 klasių mokiniai už aktyvų dalyvavimą buvo apdovanoti padėkomis, o mokytojos gavo diplomus.

Pradinių klasių mokytoja Rūta Povilaitienė

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.