PROJEKTAS „KURIU GAMTAI 2020“

PROJEKTAS „KURIU GAMTAI 2020“

Mūsų mokyklos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinukai dalyvavo Respublikiniame ekologinio-meninio ugdymo projekte ,,Kuriu gamtai 2020″. Projekto tikslas buvo plėtoti aplinkosaugines vaikų ugdymo idėjas per meninę veiklą, kuriant darbus su gamtine medžiaga, gilinant žinias apie lietuvių liaudies meną. Mokiniai buvo supažindinti su lietuvių liaudies menu, ornamentų ir raštų įvairove bei su žemės meno grožiu. Darbų nuotraukos dalyvavo respublikiniame eco projekte. 

Mokyklos teritorijoje mokiniai kūrė žemės meną, pagal pasirinktą lietuvių liaudies ornamentą. Darbams naudojo tik gamtinę medžiagą, kuri neteršia aplinkos ir greit suyra. Ikimokyklinukai kartu su mokytoja Jolanta Švarciene sukūrė ornamentą ,, Tautinė juosta“. Priešmokyklinukai ir jų mokytoja Zita Klimavičiene savo darbą pavadino ,,Rudens spalvos“. 1 klasės mokiniai kartu su mokytoja Rūta Povilaitiene išdėliojo ornamentą ,, Ruduo mūsų kieme“. 2-4 klasės mokiniai sukūrė nuostabią ,,Juostą Lietuvai“, jų mokytoja Inesa Karnauskienė. 3 klasės mokytoja Daiva Rinkevičiene kartu su auklėtiniais „išaudė“ ornamentą ,, Rudens atodūsis“.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.