Sportinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Sportinės varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda“ – tokios išmintingos tiesos vedini pradinių klasių mokiniai varžėsi sportinių estafečių varžybose ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Tai dar vienas iš Kazlų Rūdos savivaldybės finansuojamo projekto „Visiems kartu – sportuoti ir kurti labai smagu“ renginių mūsų mokykloje.

Mokiniai išbandė jėgas įvairiose greičio, vikrumo, atidumo estafetėse. Visi labai stengėsi ir aktyviai dalyvavo. Suprantama, kad laimėjo draugystė. Juk svarbiausia, kad vaikai išmoko naujų sportinių estafečių, patyrė daug gerų emocijų, linksmai pasportavo. Dar kartą įsitikino, kad sportas naudingas sveikatai, suteikia stiprybės ne tik kūnui, bet ir moko bendravimo tarpusavyje, draugiškumo, atsakomybės jausmo ir susitelkimo veikiant komandoje.

Už aktyvų dalyvavimą varžybose mokiniai buvo apdovanoti puikiais prizais.

Mokytoja Inesa Karnauskienė.

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.