ATMINTIS GYVA…

ATMINTIS GYVA…

Lietuvoje paminėta Laisvės gynėjų diena. Ji prasidėjo akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, ryte languose dešimčiai minučių uždegant vienybės ir atminimo žvakutes. Žvakučių šviesa sužibo ir mūsų mokyklos languose.

Praėjo 30 metų po kruvinų 1991 m. sausio 13- osios įvykių. Pakankamai ilgas laiko tarpas pabandyti suvokti: kokia tos pergalės kaina, prasmė, suteikta galimybė… Ar gyvename teisingai, ar vertiname, ar pateisinome viltis tų, kurie už laisvę paaukojo gyvybes? Kiekvienas mūsų turime atsakyti į šiuos klausimus…

Mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniame Lietuvos istorijos teste – konkurse, žiūrėjo istorijos mokytojo A. Zavistausko sukurtas skaidres, diskutavo laisvės tema, degė žvakutes savo namų languose.

Prisimindami ir minėdami Sausio 13-osios įvykius, ikimokyklinio ugdymo grupė ,,Saulės zuikučiai“, savo nuoširdžiais darbeliais ,,Aš myliu Lietuvą“, dėkojo visiems kovojusiems už laisvę.

Pirmokėliai piešė bei spalvino trafaretus laisvės tema , žiūrėjo filmą sausio 13 – osios įvykiams atminti, pagal Vytauto Landsbergio pasakojimą. (Mokyt. Rūta Povilaitienė)

Mokyklos trečiokai paminėdami Laisvės gynėjų dieną, piešė piešinius ,,Sausio sniegenos“. (Mokyt. Daiva Rinkevičienė)

Švęskime Laisvės gynėjų dieną ne kaip liūdesio, bet kaip pergalės šventę. Ir būkime dėkingi tiems, kas ja tikėjo taip, kad nepabūgo ir nesuabejojo.

PIRMOKŲ DARBELIAI-

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.