Baigėsi 90 dienų trukęs projektas „Mokyklos eina“. SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

Baigėsi 90 dienų trukęs projektas „Mokyklos eina“. SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!

Baigėsi 90 dienų trukęs projektas „Mokyklos eina“, kuriame dalyvavo 30 Lietuvos mokyklų, o jų mokiniai, kartu sudėjus, nužingsniavo daugiau nei 650 mln. žingsnių, kas prilygsta 13 kelionių aplink Žemės rutulį. Kiekvienai mokyklai buvo sukurtas privačių žingsnių iššūkis.

Sveikiname mūsų mokyklos privačių žingsnių iššūkio nugalėtojus: I vieta – ANDRIUS KEDAITIS, II vieta – SIMAS RAGUCKAS, III vieta – IGNAS BACEVIČIUS! Džiugu, kad šiame projekte tarp pirmaujančių buvo ir mokytojos, tai – lietuvių k. mokytoja VIOLETA ŽARSKIENĖ ir pradinių klasių mokytoja INESA KARNAUSKIENĖ.

Projektą įgyvendina UAB „Walk15“, bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Pirmajame projekto etape mokiniams ir mokyklų bendruomenėms mobiliojoje programėlėje „#walk15“ buvo sukurti privatūs žingsnių iššūkiai, kurių trukmė – 3 mėnesiai. Iššūkio viduje mokiniai smagiai varžėsi tarpusavyje, siekdami kasdien nueiti kuo daugiau ir išsaugoti pozicijas iššūkio turnyrinėje lentelėje. Iš viso per 3 mėnesius projekte dalyvaujančių 30-ies mokyklų mokiniai nužingsniavo daugiau nei 650 mln. žingsnių, kas prilygsta 13 kelionių aplink Žemės rutulį.

Antrajame projekto etape mokykloms buvo organizuojamos nuotolinės sveikatingumo paskaitos su Lietuvos sporto universiteto profesoriumi Artūru Emeljanovu. Profesorius mokinius siekė supažindinti su fizinio aktyvumo nauda žmogaus protinei veiklai bei sveikatai, dalinosi įdomiais moksliniais tyrimais ir informacija apie tai, kokią žalą nejudėjimas gali atnešti.

Galiausiai, trečiajame projekto etape, mokiniai kartu su mokyklos bendruomene ir mobiliosios programėlės „#walk15“ komanda ėmė kurti virtualią, išskirtinai savo mokyklos trasą. Šiandien visus 30, kartu su mokiniais sukurtų maršrutų, galima rasti nemokamos vaikščiojimo programėlės „#walk15“ skiltyje „Trasos“. Mūsų mokyklos trasa vadinasi „Apkabink Jankus“.

Projekte dalyvavo Telšių „Džiugo“ gimnazija, Visagino „Verdenės“ gimnazija, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija, Birštono gimnazija, Vilnius International Meridian School, Luokės Vytauto Kleivos gimnazija, Jankų pagrindinė mokykla, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, Telšių „Germanto“ progimnazija, Jokūbavo A. Stulginskio mokykla – daugiafunkcinis centras, Kalvarijos gimnazija, Mažeikių Kalnėnų progimnazija, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija, Vilniaus „Santaros“ gimnazija, Visagino „Žiburio“ mokykla, VGTU Inžinerijos licėjus, Domeikavos gimnazija, Kretingos rajono Salantų gimnazija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla, Marijampolės marijonų gimnazija, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija, Vilkijos gimnazija, Mažeikių sodų pagrindinė mokykla, Kietaviškių pagrindinė mokykla, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Alizavos pagrindinė mokykla, Kruonio gimnazija, Žiežmarių gimnazija, Kalvarijos savivaldybės Sangrūdos gimnazija.

Eglė Kančienė, projekto „Mokyklos eina“ koordinatorė Jankų mokykloje.

Mūsų mokyklos žingsnių iššūkio nugalėtojai –

III vieta – IGNAS BACEVIČIUS
Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.