„Kėlėmės, ėjome – gyvename!“

„Kėlėmės, ėjome – gyvename!“

Marijampolės krašto ir Prezidento Kazio Griniaus muziejus kviečia apžiūrėti virtualią parodą „Kėlėmės, ėjome – gyvename!“, skirtą Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. 

Parodoje siūlome sugrįžti daugiau nei 30 metų atgal. Tada pradėjome naują gyvenimo etapą. Susigrąžinome savo miesto vardą – Marijampolė. Ėmėme rašyti, leisti knygas, perlaidoti žuvusius laisvės kovotojus, griauti senus, statyti naujus paminklus, sodinti ąžuolus, atgimė bažnyčios ir tikėjimas, įstojome į NATO ir Europos Sąjungą. Bet buvo ir Lietuvos ekonominė blokada, Sausio 13-osios įvykiai, Medininkų tragedija. Visko buvo… Apie tai – virtualioje fotografijų parodoje, kurioje išvysite 1988 – 2009 m. istorines akimirkas, įvykius ir žmones. Fotografijų autoriai: Romas Linionis, Vytautas Žukauskas, Kęstutis Jakubauskas, Antanas Gudelevičius.  

https://www.marijampolesmuziejus.lt/virtualiosparodos/kelemes-ejome-gyvename

Pasidalink įrašu socialiniuose tinklapiuose :
Komentarai išjungti.